Transmisje pogrzebów online – E-Nekrologi Warszawa

Transmisje pogrzebów online
Pogrzeby transmitowano, od kiedy upowszechniono przekaz radiowo-telewizyjny. Dotychczas jednak było to zarezerwowane wyłącznie dla bardzo ważnych osobistości znanych na całym świecie. Świat jednak ulega ciągłej zmianie. Wraz z otwarciem granic coraz więcej osób decyduje się zamieszkać poza granicami swojej ojczyzny. Dzięki rozwojowi technologii rodziny mogą pozostać w ciągłym kontakcie poprzez wideorozmowy. Branża pogrzebowa nie pozostaje w tyle i nowe rozwiązania technologiczne wprowadza również w ofertę swoich usług pogrzebowych.

Transmitowanie pogrzebów online w Warszawie to nowa usługa, która pozwala na wirtualne uczestnictwo w ceremonii pogrzebowej osób, które nie mogą zjawić się na pogrzebie osobiście. Brak możliwości wzięcia udziału w tak ważnej uroczystości, może u wielu osób wywołać bezradność i smutek. W związku z tym coraz więcej zakładów pogrzebowych decyduje się na wprowadzenie transmitowania pogrzebów online. Jest to wyraz ogromnej troski i klientów i chęć ułatwienia tego trudnego czasu.

Każda transmisja odbywa się bez reklam, a zarówno obraz, jak i dźwięk są płynne. Dzięki temu bliscy mogą skupić się na wirtualnym uczestnictwie w ceremonii pogrzebowej, bez obaw o rozpraszające elementy. Aby obejrzeć transmisję z pogrzebu, wystarczy kliknąć przycisk znajdujący się pod nekrologiem Osoby Zmarłej. Następnie wyświetlony zostanie obraz z transmisji pogrzebu. Kamera towarzyszy orszakowi pogrzebowemu od kaplicy aż po cmentarz.
Wprowadzenie transmisji online przez zakłady pogrzebowe w Warszawie to duże ułatwienie dla wielu osób, które w innej sytuacji nie miałyby możliwości pożegnania bliskiej osoby.Napędzane przez technologię